Podstawowe informacje

Wejście Spółki ROTOPINO.PL S.A. (wcześniej MARKETEO.COM S.A.) na prowadzony przez GPW rynek NewConnect, finansujący rozwój młodych, prężnie działających przedsiębiorstw o wysokim potencjale wzrostu, spowodowany jest przede wszystkim chęcią pozyskania większego kapitału umożliwiającego rozwinięcie rozpoczętych już w tej firmie projektów oraz wdrażanie kolejnych.

Ostatecznie prawa do akcji spółki ROTOPINO.PL S.A. (wcześniej MARKETEO.COM S.A.) zadebiutowały na NewConnect po 4 zł – 100 proc. powyżej kursu odniesienia wynoszącego 2 zł. Przed wejściem na NewConnect ROTOPINO.PL S.A. przeprowadziło emisję 1 mln akcji w drodze subskrypcji prywatnej. Papiery objęło czterech inwestorów. Cena emisyjna wynosiła 2 zł.

Rotopino.pl S.A. jest liderem w internetowej sprzedaży szerokiej oferty narzędzi w Polsce, dedykowanej zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, wyszliśmy poza granicę kraju i poszerzyliśmy sprzedaż również w krajach Unii Europejskiej takich jak: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia, Belgia, Austria oraz Wielka Brytania. Oprócz dbania o szeroki asortyment produktów oferujemy również naszym Klientom zapoznanie się z opiniami, testami oraz fachowymi artykułami, dostarczającymi wiedzy na temat narzędzi.

W latach 2011-2020 Spółka była częścią Grupy Kapitałowej TIM. Od 29 grudnia 2020 roku jest częścią Grupy Kapitałowej Oponeo.

23

lata doświadczenia

150

tysięcy zadowolonych klientów

50

profesjonalnych doradców