Misja i strategia firmy

21 lat doświadczenia w sprzedaży internetowej

Rotopino.pl S.A. jest liderem w internetowej sprzedaży szerokiej oferty narzędzi w Polsce, dedykowanej zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, wyszliśmy poza granicę kraju i poszerzyliśmy sprzedaż również w krajach europejskich takich jak: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia, Belgia, Austria oraz Wielka Brytania. Oprócz dbania o szeroki asortyment produktów oferujemy również naszym Klientom zapoznanie się z opiniami, testami oraz fachowymi artykułami, dostarczającymi wiedzy na temat narzędzi.

Sprzedajemy już od 1999 roku. Chęć ciągłego doskonalenia i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów pozwoliło nam na objęcie pozycji lidera w internetowej sprzedaży narzędzi i elektronarzędzi w Polsce oraz zagranicą. Rynki zagraniczne obsługiwane są przez doradców z biegłą znajomością języków narodowych. Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe firmy oraz doświadczenie dystrybucyjne zapewniają płynność dostaw i gwarantują bezpieczeństwo realizacji zamówień. Rotopino.pl S.A. to najwyższa jakość produktów i gwarancja bezpiecznych e-zakupów na terenie całej Europy.

Naszą misją jest najlepsza obsługa klienta

Profesjonalna obsługa, fachowa wiedza i doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pewność dostawy, oraz najwyższa jakość oferowanych narzędzi i elektronarzędzi – to wszystko wyróżnia naszą Firmę i nasz Dział Obsługi Klienta. Dzięki temu stale rośnie zaufanie do nas Klientów, którzy zadowoleni z poziomu obsługi, chętnie dokonują powtórnych zakupów i zostają stałymi klientami sklepu.

Jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni 20 ostatnich lat umożliwił Spółce zajęcie pozycji lidera na rynku.

Wszystko to powoduje, że firma cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Jej silna i stabilna pozycja rynkowa wynika z dbałości o realizację strategii firmy, planowe inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania IT oraz dynamiczny rozwój na rynkach UE.