Historia

2020

 • Rok zaczynamy od przeprowadzki do nowoczesnego biurowca Arkada Business Park, z widokiem na dużą część miasta i płynącą w pobliżu Brdę. Dzięki świetnej organizacji pracy odnajdujemy się też w nowej rzeczywistości, jaką jest pandemia. W odpowiedzi na potrzebę dystansu społecznego, przez jakiś czas pracujemy zdalnie w domach. Odnotowujemy też znaczny wzrost zainteresowania zakupami na naszych platformach on-line i robimy wszystko by utrzymać wysoki poziom obsługi, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Ważnym wydarzeniem z punktu widzenia rozwoju jest dla nas też dołączenie do Grupy Oponeo, która staje się całościowym udziałowcem spółki.

2019

 • Nasza pasja do narzędzi ma nie tylko odzwierciedlenie w sklepie, który prowadzimy, ale też w marce własnej Itamati, którą odświeżamy i rozbudowujemy, wprowadzając do oferty narzędzia akumulatorowe PowerSystem 18Volt przeznaczone dla majsterkowiczów.

2018

 • TIM S.A. zostaje całościowym udziałowcem spółki. Po weekendzie związanym z promocjami na BlackFriday odnotowujemy rekordową wartość, na jaką zostały złożone zamówienia w ciągu jednego dnia w historii firmy. Po raz pierwszy zostajemy też włączeni do klubu VIP Bosch, dzięki bardzo wysokiej sprzedaży profesjonalnych elektronarzędzi Bosch w 2017 roku.

2016

 • Nasz obrót przekracza 50mln PLN, a liczba kupujących na narzedzia.pl wynosi ponad 60 tysięcy. Wciąż rosnące liczby motywują nas do rozwoju i zmian. Wprowadzamy nowy system ERP scalający pracę poszczególnych działów. Ten etap zmian wiąże się z chwilowymi utrudnieniami, które udaje się nam przezwyciężyć. Bardzo staramy się, aby nasi klienci jak najmniej odczuli okres przejściowy. W tym też czasie nasza baza produktowa przekracza 70 tysięcy.

2013

 • Ale nie tylko magazyn przyszło nam zmienić. Sukcesywne zwiększanie liczby pracowników związane z rozwojem firmy sprawia, że żegnamy się z dotychczasowym biurem i przenosimy się do nowej, większej siedziby pod adres: ul. Towarowa 36, Bydgoszcz. Cieszy też fakt, że w tym roku obsługujemy ponad 45 tysięcy klientów.

2011

 • Obrót naszej firmy przekracza 20mln PLN. W tym czasie TIM S.A. (dystrybutor materiałów elektrotechnicznych) zostaje większościowym akcjonariuszem Grupy MARKETEO.COM S.A., która po połączeniu ze spółką NARZEDZIA.PL S.A. przyjmuje wspólną nazwę ROTOPINO.PL S.A. Ale to nie koniec zmian. Nasz asortyment rozrasta się i wymaga większej hali magazynowej. Przenosimy zatem magazyn z Bydgoszczy do centrum logistycznego w podwrocławskich Siechnicach zarządzanego przez TIM S.A.

2010

 • Dynamiczny rozwój firmy skłania nas do rozpoczęcia sprzedaży na inne rynki europejskie i utworzenia pierwszych zagranicznych sklepów. Sprzedaż zagraniczna jest impulsem do rejestracji własnej domeny ROTOPINO w krajach Unii Europejskiej.

2009

 • Coraz większa liczba osób obdarza nas zaufaniem i dokonuje u nas zakupu. Liczba klientów wzrasta do 10 tysięcy. Obrót firmy NARZEDZIA.PL S.A. przekracza 10mln PLN.

2008

 • Na bazie działającej firmy tworzymy nową spółkę akcyjną NARZEDZIA.PL S.A. o kapitale zakładowym 500 000 PLN, podzielonym na 5 mln akcji.

2006

 • Po 3 latach ciężkiej pracy liczba naszych klientów wzrasta do 1000. Sukcesywnie poszerza się także nasza oferta.

2003

 • Kilkuletnie doświadczenie w branży narzędziowej i rozpoznanie rynku owocuje kupieniem domeny narzedzia.pl i rozpoczęciem internetowej sprzedaży elektronarzędzi. Naszym celem jest obsługa klientów indywidualnych. W pierwszym roku działalności obsługujemy 50 klientów, posiadając w ofercie 3 marki elektronarzędzi.

1999

 • Nasza przygoda z Internetem rozpoczyna się od powstania firmy internetowej Citynet Media sc, która dokonała rejestracji domeny narzedzia.com.pl. Wkrótce potem powstaje portal branżowy www.narzedzia.com.pl – pierwsze źródło informacji na temat branży narzędziowej w Internecie.